Жовтанецька ОТГ ділилася досвідом в управлінні фінансами громади із ОТГ Львівщини

Дата: 16.04.2019 16:49

Фото без опису16 квітня на базі Жовтанецької ОТГ відбувся семінар-обмін досвідом у сфері управління фінансами об'єднаних громад. Участь  взяли  представники Департаменту фінансів та шести ОТГ Львівщини: Радехівської, Лопатинської, Великомостівської, Заболотцівської, Магерівської та Мурованської об'єднаних територіальних громад. Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач зустрів представників ОТГ та ознайомив гостей із громадою, розповівши про основні досягнення та проблеми з якими стикається громада у повсякденній діяльності. Із бюджетним процесом, фінансами, надходженнями та видатками поспілкувалися із начальником фінансового відділу Жовтанецької ОТГ Петром Токаром, заступником начальника фінансового відділу Наталією Шкрабою та старшим інспектором фінансового відділу Іриною Левко. Представниками Департаменту відзначено високу, якісну підготовку та формування фінансових документів у Жовтанецькій ОТГ та загалом бюджетний процес громади. Захід організований Департаментом фінансів Львівської обласної державної адміністрації для покращення комунікації між фінансистами громад щоб спільно вирішувати питання, які постають у діяльності та розвитку ОТГ.