Про проведення толоки на території Жовтанецької сільської ради

Дата: 16.04.2019 15:13

Фото без описуШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території сільської ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня18  квітня 2017 року буде проведено День довкілля (толока).

Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Сподіваємося що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів, стануть спонсорами екологічних ініціатив.

Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться  18 квітня 2019 року до весняної толоки, аби на території Жовтанецької сільської ради панували чистота і порядок!

Чекаємо на Вас!