Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Футбольна команда Жовтанецької ОТГ переможець змагань Кам'янка-Бузького району з міні-футболу

Дата: 15.04.2019 10:58
Кількість переглядів: 774

Фото без описуЖовтанецька сільська рада вітає футбольну команду Жовтанецької ОТГ із почесним І місцем у змаганнях з міні-футболу за програмою спортивних змагань "Комплексні Ігри Кам'янка-Бузького району 2019". Турнір відбувся  у неділю 14 квітня на двох локаціях: м.Кам'янка-Бузька та смт.Добротвір. Участь у турнірі взяли 9 команд, які представляли населенні пункти та організації району. Жовтанецьку ОТГ представила команда у складі: Романів Богдан, Цюник Андрій, Вихопень Тарас, Заліско Богдан, Кікеля Олег, Квасниця Олег, Заліско Степан, Вихопень Ярослав, Білий Юрій та Козловський Володимир. У фінальному поєдинку наша команда перемогла команду із смт.Добротвір серією післяматчевих пенальті із рахунком 4:2.

Програма "Комплексних Ігор Кам'янка-Бузького району 2019" - це комплекс спортивних змаганнь із різних видів, які тривають протягом року. спрямовання на популяризацію та розвиток спорту серед жителів Кам'янка-Бузького району. Жовтанецька ОТГ приймає активну участь у програмі змагань та здобуває призові місця.