Шість проектів від Жовтанецької ОТГ стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів

Дата: 12.04.2019 11:42

Фото без опису5 квітня на засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки було затверджено потенційних переможців конкурсу у 2019 році. Серед проектів-переможців  шість проектів поданих Жовтанецькою сільською радою. Загальна сума проектів становить  2801,278 тисяч гривень. Із обласного бюджету на реалізацію проектів буде залучено 1176,5 тисяч гривень та 579,928 тисяч гривень-спонсорські кошти та небюджетний внесок громади. Решту коштів- дофінансування Жовтанецької сільської ради.

Перелік проектів-переможців:

1.Капітальний ремонт даху будівлі Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

2.Капітальний ремонт даху будівлі Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

3.Придбання комп’ютерної техніки для кабінету інформатики Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

4.Реконструкція території ДНЗ «Вишенька» (ясла-садок) Жовтанецької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області

5.Капітальний ремонт приміщень ФАПу в с. Колоденці Кам’янка-Бузького району Львівської області

6.Капітальний ремонт даху будівлі МПК в с. Велике Колодно Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Далі потенційні переможці повинні до 26 квітня подати до Львівської облради рішення про забезпечення бюджетного співфінасування проектів. Опісля відбудеться засідання конкурсної ради, на якому затвердять перелік переможців. Загалом на конкурс Жовтанецькою сільською радою було подано 18 проектів.