Озеленили дитячий садок "Вишенька" (ясла-садок) Жовтанецької сільської ради

Дата: 08.04.2019 16:55

Ця добра справа відбулася в рамках  місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території громади. За підтримки Жовтанецької сільської ради та Відділу освіти Жовтанецької сільської ради було вирішено прикрасити територію садочка декоративними деревами та іншими плодовими деревами.
Озеленення дiлянки дитячого садка має велике значення для створення сприятливих умов для перебування там дiтей.Упорядкована ділянка садочка сприятиме повноцінному відпочинку, прищеплює любов до природи, розвиває дбайливе ставилення до зелених насаджень, привчає до охайності та порядку.
Малеча була в захваті від побаченого, а працівники задоволені результатом  праці.
Адже майбутнє не тільки природи, а й всієї країни, у руках наших діточок і онуків!

Додатково повідомляємо, що у рамках конкурсу Проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік буде реалізовано ще один проект у ДНЗ "Вишенька"- "Реконструкція території ДНЗ «Вишенька» (ясла-садок) Жовтанецької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області". Згідно кошторису, на території дитячого садка буде проведено реконструкцію доріжок та облагороджено територію біля входів у приміщення дошкільних груп.