1405,845 тисяч гривень на забезпечення функціонування Місцевої пожежної команди Жовтанецької ОТГ у 2018 році

Дата: 18.03.2019 20:24

Фото без опису

Безпека громадян – одне з надважливих завдань держави і органів влади. Тому створення пожежної команди на території Жовтанецької громади було важливим рішенням сільської ради.

В бюджеті громади  2018 року на функціонування пожежної команди було виділено 1405,845 тисяч гривень, з них видатки загального фонду – 1033,243 тис.грн.(заробітна плата з нарахуваннями, оплата за бензин і матеріали, оплата послуг), а також видатки спеціального фонду – 372,602 тисяч гривень, які були спрямовані на оплатату за капітальний ремонт приміщення пожежного ДЕПО в с. Велике Колодно, придбання бензопили і запчастин до пожежного автомобіля.

"У  разі виникнення надзвичайної ситуації кожна секунда має значення. Рятувальники не з чуток знають про це. Функціонування пожежної команди  у с.Велике Колодно мінімізовує час перебування екіпажу у дорозі, та дає можливість зберегти життя та майно мешканців громади",- сказав голова громади Ярослав Степанович Деркач.