Про проведення місячника, озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від 07 березня  2019 року  № 50

Про проведення місячника, озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №162/0/5-19 від 05.03.2019, з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення:

1. Провести в Жовтанецькій сільській раді з 18 березня до18 квітня 2019 року місячник озеленення, прибирання, благоустрою.

2. Провести в сільській раді 13 квітня 2019 року - День довкілля.

3. Створити організаційний комітет для організації проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля і затвердити його склад згідно з додатком 1.

4. Затвердити заходи з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля згідно з додатком 2.

5. КП «Господар » Жовтанецької сільської ради про проведену роботу з наростаючим підсумком щосереди до 17.00 год. і подати кінцевий звіт до 21 квітня 2019 року за встановленими формами згідно з додатками 2,3 та аналітичну записку.

6. Жителям сільської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, всіх форм власності прийняти активну участь в запланованих заходах з прибирання території і наведення належного санітарного стану на власних подвір’ях, прибудинкових територіях, на територіях підприємств установ та організацій і закріплених за ними прилеглих територіях, проведення очистки водовідвідних каналів, очистки шляхів та тротуарів від накопичення землі, проведення обрізки  гілок дерев, які виступають на проїжджу частину дороги.

7. Жителям сільської ради та всім громадянам забороняється спалювання сухої трави та відходів протягом року;

8. Залучити до участі у зазначених заходах по благоустрою волонтерів, громадськість, насамперед  учнівську молодь;

9. Фінансування запланованих заходів проводити в межах кошторисних призначень місцевого бюджету на 2019 рік;

10. Після проведення місячника благоустрою та наведення належного санітарного стану, відповідальними посадовими особами при виконавчому комітеті сільської ради, провести обхід закріплених територій, щодо дотримання власниками та користувачами Правил їх утримання.

11.При виявленні порушень, громадяни будуть притягатися до адміністративної відповідальності відповідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

12.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                  Ярослав Деркач.