Дата: 15.03.2019 11:22

У селі Новий Став розпочато будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Станом на сьогодні розпочато роботи із підготовки основи для майданчика.

Будівництво відбувається у межах бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" . Загалом у Львівській області буде реалізовано 33 об’єкти. Реалізація  Програми відбувається за кошти  державного та  місцевого бюджету Жовтанецької  ОТГ. У 2019 році нові футбольні поля та спортивні майданчики  у Львівській області з’являться в м. Львові (смт Брюховичі, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна академія сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, Львівський державний університет внутрішніх справ), Самборі, Червонограді, Бродівському, Буському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Пустомитівському, Старосамбірському, Стрийському, Яворівському районах, а також в Бісковицькій ОТГ, Жовтанецькій ОТГ, Заболотцівській ОТГ, Луківській ОТГ, Мостиській ОТГ, Мурованській ОТГ, Підберізцівській ОТГ, Солонківській ОТГ, Судововишнянській ОТГ, Шегинівській ОТГ.