День добровольця: у Жовтанцях привітали дівчину-добровольця із святом

Дата: 14.03.2019 14:16
Кількість переглядів: 2026

Фото без опису14 березня в Україні відзначають День добровольця. У цей  день голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач та голова Кам'янка-Бузької РДА Володимир Кирилич привітали  Ірину Косовську- дівчину-добровольця із села Жовтанці.  Жителька села Жовтанці Ірина Косовська  стала єдиною дівчиною-добровольцем у Жовтанецькій громаді, яка пішла служити в зону АТО.

"В житті активна, розумна дівчина. У школі найбільше любила математику та була постійним переможецем районних олімпіад із математичних наук. Найбільше полюбляє шахи, чемпіон районних змагань із шахів",- розповіла Уляна Щекун спеціаліст відділу надання соціальних послуг Жовтанецької ОТГ.

15 березня  виповниться рівно рік із видачі Ірині посвідчення бійця-добровольця, якиа брав участь у захисті територіальної цілісності та державного сувернітету на сході України. Дівчина розповідає, що серед військових відчуває себе «своєю» та продовжує свою справу навчаючись у Військовій академії м.Одеса.