Понад 89 тис.грн. із місцевого бюджету та 713 з державного на розвиток спорту Жовтанецької ОТГ у 2018 році

  • 1370

Фото без описуВидатки по галузі «Фізкультура і спорт» у Жовтанецькій ОТГ із місцевого бюджету  у 2018 році  склали  89,765  тисяч гривень. З яких понад 35 тисяч гривень спрямовано на  перевезення спортсменів, організацію та проведення таких заходів:  участь у чемпіонаті Львівської області з пляжного волейболу у смт.Добротвір;  участь у 23 спортивних іграх Кам’янка-Бузького району;   участь  у змаганнях з волейболу серед команд ОТГ;  участь у чемпіонаті Кам’янка-Бузького району з футболу.

Кошти у сумі   54,185 тис.грн. використані на придбання спортивного одягу та інвентаря для футбольних команд громади:  «Нива» с. Жовтанці, «Ватра» с.Новий Став, «Сокіл» с.Велике Колодно, «Молодь» с. Горпин, с.Вирів, «Черемшина» с.Колоденці.

Також варто зазначити, що у 2018 році залучено 713 тисяч гривень із державного бюджету на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Новий Став. Тож згодом ми отримаємо новий сучасний майданчик для заняття спортом у громаді.

Інші новини

Всі новини