Виплачено понад 725 тисяч гривень соціальних допомог Жовтанецькою сільською радою у 2018 році

Дата: 06.03.2019 14:28

Фото без описуНа сьогодні в Україні різними законодавчими актами передбачено різні види державних допомог. Призначити і виплатити їх – один із важливих напрямків діяльності Жовтанецької об'єднаної територіальної громади.

Одними із основних завдань Жовтанецької сільської ради ОТГ є соціальне обслуговування населення, у т.ч. громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, соціально-незахищеним громадянам, на виплату одноразової допомоги на проведення операцій та лікування, допомога учасникам АТО (ООС).  На соціальний захист та соціальне забезпечення використано за загальним фондом 725,8 тис.грн., або 99,4 відсотків до уточнених річних призначень. Усі кошти спрямовані на реалізацію місцевих програм соціального захисту окремих категорій населення:

-10 000,00 грн. - матеріальна допомога громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;

-36 000,0 грн. матеріальна допомога соціально-незахищеним громадянам ;

-13 000  грн.  допомога на поховання непрацюючих самотніх громадян;

-335 000 грн. допомога на виплату одноразової допомоги на проведення операцій та лікування;

-160 000 грн. матеріальна допомога громадянам,які постраждали внаслідок пожежі або стихійного лиха;

-25 000 грн. матеріальна допомога реабілітованим жерствам політичних репресів на Україні, особам потерпілих від політичних репресій, вдовам політвязнів;

-36 000 грн. матеріальна допомога учасникам АТО (ООС);

-50 000 грн. матеріальна допомога сімям загиблих учасників АТО (ООС);

-60 800 грн. видатки на виплату допомоги учасникам АТО (ООС) на придбання твердого палива, дров.