Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради

Дата: 05.03.2019 11:32

Фото без опису  28 лютого 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради під головуванням сільського голови Ярослава Деркача.
   Члени виконкому заслухали та затвердили звіт  сільського голови Жовтанецької сільської ради за 2018 рік. Також у порядку денному розглянули питання про обслуговування населення комунальним підприємством "Господар". Зокрема начальник КП "Господар" Кравець Галина доповіла про виконанні роботи підприємством за 2018 рік та затвердили рішення про забезпечення населення питною водою в літній період  та надання інших послуг у 2019 році.

Серед інших питань також розглянули питання про надання матеріальних допомог на придбання дров учасникам ООС та виплати матеріальних допомог на лікування та на вирішення соціально-побутових питань жителям Жовтанецької сільської ради, які звернулися з відповідними заявами. Також затверджено рішення про виділення перших одноразових матріальних допомог при народженні дитини.