У селі Жовтанці провели пожежно-профілактичні роботи

Дата: 22.02.2019 08:42

Фото без описуФахівці Кам'янка - Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з керівником соціального відділу Жовтанецької сільської ради Христиною Яцушко, працівниками служби у справах дітей Кам’янка-Бузької РДА провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Жовтанці.

З мешканцями було проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правилам користування електрообігрівальними приладами та попередження пожеж від дитячих пустощей з вогнем. Також було проведено лекції з дітьми загальноосвітньої школи с. Жовтанці на тему користування вогнегасником, попередження пожеж від дитячи пустощів з вогнем та правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Дані заходи й надалі будуть проводитись на території нашого району.