У селі Колоденці відбувся Різдвяний фестиваль колядок Жовтанецької ОТГ

Дата: 04.02.2019 11:11

Фото без опису3 лютого 2019 року у Народному домі пройшов традиційний святковий Різдвяний фестиваль колядок Жовтанецької ОТГ. Понад 10 колективів із сіл нашої громади взяли участь у фестивалі.

Розпочався фестиваль колядок із благословення отця Степана, настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці, що у селі Горпин. Отець привітав усіх зі святом і зауважив, що дні Різдвяних свят дають віруючим настрій жити по-християнськи весь рік.

Участь у святі взяли:

-ансамбль священників Кам'янка-Бузького благочиння Православної Церкви України (керівник Володимир Ковалюк);

-хор Народного дому с.Колоденці (керівник Михайло Посіко)

-ансамбль НД с.Горпин (керівник Любов Бабич)

-хор храму успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ с.Жовтанці (керівник Володимир Логін)

-ансамбль НД с.Печихвости (керівник Христина Саджениця)

-народний аматорський хор ім.Євгена Козака, хор храму Воздвиження ПЦУ с.Велике Колодно (керівник Роман Лоза)

-учасники художньої самодіяльності НД с.Жовтанці  вокальний ансамбль "Дивоцвіт" , дует Тетяна Дробіт та Ольга Вихопень (керівник Надія Романів)

-вокальний дівочий ансамбль "Лілея" НД с.Колоденці.

Закінчився фестиваль спільним співом відомих колядок "Різдвяна ніч", "Свята вечеря" та "Бог Предвічний".

Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач подякував усім колективам за колядки, за створений різдвяний настрій та нагородив колективи подяками від жовтанецької сільської ради.

Після фестиваль колядок продовжився вже у фоє народного дому. Творчі колективи продовжили співати, прозвучало ще багато відомих і малознайомих колядок.

Організатор фестивалю Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту Жовтанецької сільської ради, керівник Надія Шостак