Штормове попередження!

Дата: 29.01.2019 14:19

Фото без описуЗа повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

30 січня місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця. І рівень небезпечності, жовтий.

29 - 30 сiчня у зв’язку iз вiдлигою в горах Львiвської областi очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Перший заступник

начальника Головного управління                                                                                                І.Дідух