У селі Жовтанці урочисто відкрили Амбулаторію після капітального ремонту

Дата: 25.01.2019 17:06

Сьогодні, 25 січня, у селі Жовтанці відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, народний депутат України Михайло Бондар, голова Камянка-Бузької РДА Володимир Кирилич, голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, медики та жителі Жовтанецької ОТГ.

Зазначимо, що Жовтанецька  амбулаторія обслуговує населення Жовтанецької ОТГ, що складається з 12 сіл із адміністративним центром у с. Жовтанці – 8514 осіб та здійснює надання первинної медико-санітарної допомоги прикріпленому населенню, невідкладної медичної допомоги.

Починаючи з 2017 року у будівлі було замінено усі вікна та двері на енергозберігаючі. У 2018 році реалізовано проект по капітальному ремонті внутрішніх приміщень загальною сумою понад 2 млн грн. Проект реалізовано за кошти інфраструктурної субвенції ОТГ, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих території та кошти місцевого бюджету.  Відтак, внутрішні приміщення відповідають сучасним стандартам та санітарним нормам для здійснення медичної практики.

Амбулаторія с.Жовтанці надає весь спектр послуг, що передбачаються на первинному рівні та забезпечені двома автомобілями «швидкої» допомоги.Також у амбулаторії є можливість зробити біохімічний аналіз крові,  а у фізкабінеті є можливість скористатися апаратами УВЧ, Дарсонваль, електрофорез.