Народний аматорський хор ім.Євгена Козака села Велике Колодно взяв участь у фестивалі "Велика Коляда"

Дата: 21.01.2019 21:45

Фото без описуНародний аматорський хор ім.Євгена Козака села Велике Колодно (керівник Роман Лоза) взяв участь у фестивалі «Велика Коляда».

15 січня колектив виступив із сольним концертом у Храмі Пресвятої Євхаристії. А 20 січня взяв участь у заключному ювілейному гала-концерті XХ Різдвяного фестивалю «Велика коляда».

Всеукраїнський різдвяний хоровий фестиваль відбувається щороку у Львові у Храмі Пресвятої Євхаристії (колишня назва "Домініканський костел"). Святкування Різдва Христового відіграє важливу роль у релігійно-духовному житті людини. Тому для збагачення духовно-культурного рівня мешканців та гостей міста Львова, збереження духовної спадщини та християнської Різдвяної традиції українського народу, щорічно відбувається фестиваль «Велика коляда».

Фестиваль є чисельним щодо учасників — 48 колективів (в середньому 2000 осіб) та шанувальників, яких налічується десятки тисяч.

Учасниками фестивалю були аматорські та професійні колективи, дитячі, однорідні та мішані хори, фольклорні колективи, камерні ансамблі, оркестри народної музики, драматичні колективи, сольні виконавці з різних областей України та колективи з Білорусі. На фестивалі зростають нові виконавці, нові творчі формації. Композитори пишуть обов’язкові для виконання твори, організатори упорядковують буклети, нотні збірки коляд та щедрівок.

«За двадцять років існування фестиваль виплекав традиції, вибудувався структурно, збагатився жанрово та витримує високий мистецький і виконавський рівень. Цьогорічна коляда є ювілейною. Тому слухачі почули найкращі з обов’язкових творів, які виконувались на фестивалі впродовж його існування», — розповідають організатори.