Від щирого серця вітаю вас із світлим святом- Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2019 21:48

Від щирого серця вітаю вас із світлим святом- Різдвом Христовим!
        Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Ми віримо в те, що мир і спокій прийдуть у нашу рідну Україну, ми віримо в те, що ми гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю,  що в наших родинах завжди будуть любов і добро.

У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну та дарувати щастя та впевненість у майбутньому.
        Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.

Щиро зичу вам  щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою голова Жовтанецької

об’єднаної територіальної громади                                            Ярослав Деркач