Директор Жовтанецької ДМШ Євген Васильович Заставний отримав звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

Дата: 11.12.2018 09:35

Фото без опису

З нагоди 150-річчя заснування товариства "Просвіта" Петро Порошенко нагородив культурниї діячів  з Львівщини.

Про це йдеться в указі Президента України №420/2018 від 8 грудня 2018 року.

Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання "Заслужений працівник культури України" директорові дитячої музичної школи с. Жовтанці Кам’янка-Бузького району Євгену Заставному.

Як йдеться в указі за "вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, багаторічну просвітницьку діяльність та з нагоди 150-річчя заснування товариства "Просвіта".

Колектив Жовтанецької сільської ради ОТГ на чолі з головою Ярославом Деркач вітає Євгена Васильовича   з цією визначною подією та бажає  творчої наснаги, втілення нових ідей і подальших перемог на ниві музичного мистецтва!