Жовтанецька сільська рада закликає не зволікати із підписанням декларацій із лікарями!

Дата: 16.11.2018 16:08

Фото без описуКНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради» закликає мешканців Жовтанецької ОТГ обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію.

Лікарі КНП «ЦПМСД» Жовтанецької сільської ради з якими можна підписати декларацію:

Заплатинська Марта Романівна

Освіта: Повна вища  (сімейний-лікар)

Адреса здійснення медичної практики лікаря: КНП "ЦПМСД" Жовтанецької сільської ради (село Жовтанці, вул.Львівська,6)

Контактний телефон: 0965014231

Звір  Ірина Василівна

Освіта: Повна вища (Лікар-педіатр)

Контактний телефон:

Мoлюх Галина Михайлівна

Освіта: Повна вища  (сімейний-лікар)

Адреса здійснення медичної практики лікаря: амбулаторія ЗПСМ села Велике Колодно (село Велике Колодно, вул. Богдана Хмельницького, буд. 39а)

Контактний телефон:

email: zhovtanetskaazpsm@gmail.com

З січня 2019 року наше КНП «ЦПМСД Жовтанецької сільської ради» на основі укладеного договору з Національною службою здоров’я України, почне отримувати кошти за новою моделлю фінансування.
  Державою передбачено на обслуговування дітей:

• віком від 0-5 років — 1480 грн.,
  • від 6-17 років — 914 грн.,

дорослих:

• від 18-39 років — 370 грн.,
  • від 40-64 років – 444 грн.,
  • від 65 і старше 740 грн.

На не задекларованих пацієнтів передбачено державою лише 240 грн. на рік.
    Ви можете звернутися до сімейного лікаря або педіатра при виникненні захворювання, як тільки відчуєте необхідність в обстеженні та лікуванні, та з метою профілактики.
    Сімейний лікар, згідно з відповідним протоколом лікування, обстежить вас та призначить необхідні аналізи. На основі отриманої інформації прийме рішення про лікування. За необхідності надасть направлення до профільного спеціаліста.
Інформація про стан здоров’я, згідно з рекомендаціями МОЗ, буде міститися в електронній системі охорони здоров’я (електронній медичній картці пацієнта). Навіть, коли громадянин перейде до іншого лікаря, уся інформація буде доступною за його згодою.
В обов’язки сімейного лікаря входитиме:

• профілактика захворювань;
  • вакцинація;
  • видача медичних довідок та лікарняних листків;
  • видача рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», зокрема, рецептів на ліки для хронічних хворих.

Слід зауважити, що з 2020 року держава надаватиме безкоштовне обстеження у вузькопрофільного спеціаліста лише за направленням від сімейного лікаря.
Сімейний лікар не зможе виписати направлення до конкретного спеціаліста та/або конкретного закладу. Він тільки зазначить профіль лікаря, до якого направляє, а ви самостійно вирішуєте, куди вам звертатися.
    Коли ваш сімейний лікар у відпустці або на лікарняному, то заклад первинної медичної допомоги забезпечує на цей час заміну.
     Якщо ви знаходитеся у чужому місті та захворіли, і вам необхідна первинна медична допомога, то ви можете звернутися до найближчого закладу первинного рівня надання медичної допомоги (ФАПу чи амбулаторії).

ЯК ОБРАТИ ЛІКАРЯ
Ви можете обрати будь-якого педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини. Декларація про вибір лікаря має бути підписана для кожного члена родини окремо.

ВИЗНАЧИЛИСЯ З ЛІКАРЕМ. ЩО ДАЛІ?
Мешканці Жовтанецької ОТГ можуть підписати декларацію у АЗПСМ с.Жовтанці та с.Велике Колодно.  З собою необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер і мобільний телефон. Якщо ви маєте намір підписати договір із педіатром для дитини, то необхідно також взяти свідоцтво про народження дитини.
Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря.

Шановні мешканці Жовтанецької ОТГ, закликаємо вас обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію. Саме від Вашої активності залежатиме розмір фінансування охорони здоров’я на первинному рівні у нашому громаді!!!