У п'ятницю, 12 жовтня відбулася чергова сесія Жовтанецької сільської ради

Дата: 17.10.2018 15:58

Фото без описуУ п'ятницю, 12 жовтня  відбулося засідання  чергової сорок восьмої сесії сьомого скликання, яке провів  сільський голова  Ярослав Деркач.

У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, секретар сільської ради Ірина Вихопень, керуючий справами виконавчого комітету Марія Димар, перший заступник сільського голови Степан Янишин. Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані понад 40  питань порядку денного.  Робота сесії розпочалася  із затвердження порядку денного. В ході засідання депутатами були розглянуті питання про  зміни до рішень попередніх сесій   «Комплексної програми меж села»,   «Комплексного утримання комунальних доріг Жовтанецької сільської ради»,  «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Також прийнято рішення про співфінансування проектів освітлення населених пунктів Якимів та Новий Став, а також проекту будівництва спортивного майданчика у селі Новий Став. Також на засіданні було розглянуто ряд земельних питань щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою,  затвердження проектів, надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.  Результатом роботи стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.