Консультації з питань земельного законодавства для жителів Жовтанецької ОТГ

Дата: 26.09.2018 17:18

Фото без опису25 вересня в Жовтанецькій сільській об’єднаній територіальній громаді Кам’янка-Бузького району відбулися консультації з питань земельного законодавства в рамках роботи мобільних точок доступу надання безоплатної правової допомоги.

Актуальну інформацію з питань земельного законодавства жителям громади в цей день надали начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень, фахівці відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів обласної юстиції, голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик, директор Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин.

В рамках зустрічі розглядалися актуальні тематичні питання щодо державної реєстрації земель сільськогосподарського призначення в контексті законодавства, що набирає чинності із січня 2019 року.

Зацікавила учасників семінару також інформація стосовно досудового способу захисту своїх прав та інтересів і діяльність сервісу Міністерства юстиції України sms-маяк “Земля”, який дозволяє контролювати свою земельну ділянку її власнику.