14 жовтня відбулася панахида на могилі воїнів УПА у лісі неподалік села Велике Колодно

Дата: 15.10.2018 15:41

Фото без опису

14 жовтня відзначаємо річницю створення УПА, а також вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України. В цей час молимося за всіх, хто віддав життя за волю України.

Так у неділю 14 жовтня 2018 року громади сіл Жовтанецької ОТГ вшанували полеглих героїв УПА на могилі, що у лісі за селом Велике Колодно.

Участь у заході взяв сільський голова Ярослав Деркач, перший заступник сільського голови Янишин Степан.

"У ці дні ми вшановуємо всіх воїнів, захисників України. Це вшанування воїнів нашої славної історії- козаків, Січових Стрільців, Героїв Крут, славних борців УНР і ЗУНР, воїнів ОУН-УПА, наших новітніх героїв- Героїв Небесної Сотні. Своїм життям ці славні воїни здобували і відстоювали нашу свободу, свободу і незалежність України. І в сьогоднішній день ми схиляємо голову перед могилою невідомих вояків УПА, вшановуємо їх і за їхніми поступками вчимося відданій любові до України. Тож молімося за душі усіх полеглих воїнів Української історії,  і нехай Покров Пресвятої Богородиці покриває Український народ, наше військо, оберігає їхні життя і щоб у нас запанував довгоочікуваний мир!"- сказав Ярослав Деркач.

Могила невідомих воїнів УПА , що  у лісі неподалік села Велике Колодно, була освячена 20 серпня 2016 року. Та старанно підтримується жителем Великого Колодна- Степаном Мнихом.

Спеціаліст з інформаційно-організаційних питань,

Роман Лоза