1 жовтня - Міжнародний день музики

Дата: 01.10.2018 12:12

Фото без опису

1 жовтня щороку відзначається Міжнародний день музики. Це свято було засновано в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО, вважається, що одним з ініціаторів створення подібного свята виступив композитор Дмитро Шостакович.

У Міжнародний день музики зазвичай по всьому світу влаштовуються великі концерти, в межах яких звучать кращі музичні твори.

Людство знайоме з музикою вже дуже давно. Наприклад, китайські археологи при розкопках виявили музичні інструменти, створені ще 2000 років тому, а в печерах Африки можна знайти численні малюнки, що зображають людей за грою на різних дудочках і флейтах.

Музика вічна, і до якого б стилю вона не належала, вона завжди знаходить своїх шанувальників.

Мета святкування Міжнародного дня музики якраз полягає в тому, щоб показати людству всю важливість і цінність музики, нагадати про досягнення великих композиторів, які крізь століття пронесли свою любов до музичної творчості.