Сторінками історії до викликів сьогодення!!!

Дата: 28.09.2018 15:14

У неділю, 30 вересня, о 15 годині у Кам'янка-Бузькому районному народному домі Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» проведе просвітницьку зустріч: Сторінками історії до викликів сьогодення. Воєнний історик, капітан 2 рангу запасу, підполковник, боєць батальйону "Айдар" Тимур Баротов, американський волонтер корпусу Миру Сем розкажуть про участь у війні на сході. Також відбудеться показ фільму з поєднанням історичних подій минулого і сьогодення.

Проект виконує просвітницьку діяльність та активізацію громадянського суспільства – активних мешканців ОТГ шляхом впровадження неформальних методик роботи (поєднання історичного аналізу та актуалізація сучасних потреб) задля виховання свідомих, суспільно активних громадян, їхнього подальшого всебічного розвитку та самореалізації.

Проект реалізовується за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.