У Амбулаторії села Жовтанці розпочато капітальний ремонт

Дата: 04.09.2018 11:59

Фото без описуУ селі Жовтанці розпочато капітальний ремонт внутрішніх приміщень Амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради, що розташована за адресою:вул.Львівська,6 .

Загальна вартість робіт становить понад 1,8 млн.грн. Замовником робіт виступає Центр первинної мадико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради.

Згідно проектної документації у приміщені амбулаторії буде проведено заміну застарілих комунікацій та . Зокрема: заміну системи опалення, електромонтажні роботи, улаштування каналізації та ремонт водопроводу та ряд інших ремонтних робіт (ремонт стін, стелі та підлоги, заміна вікон та дверей)