Хоровий колектив села Велике Колодно взяв участь у І обласному фестивалі духовної та патріотичної пісні

Дата: 27.08.2018 10:59

Фото без описуУ неділю 26 серпня хор Народного Дому села Велике Колодно під керівництвом Романа Лози взяв участь у І-му відкритому обласному фестивалі духовної та патріотичної пісні "Бог і Україна, Церква і Просвіта", що відбувався у м.Радехові.

Організатором фестивалю виступило Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, яке презентувало  мистецький проект «Світло» Просвіти».

Метою проекту, як зазначив голова Товариства «ПРОСВІТА» Ярослав Пітко, є формування національної самосвідомості шляхом реалізації різних напрямків, а саме:

• популяризації української пісні, слова, кіно, мистецтва;
  • збереження історичної пам’яті;
  • утвердження національних традицій;
  • пошук та підтримка талановитої молоді.

Проект розпочинається проведенням фестивалю духовної та патріотичної пісні «Бог та Україна, Церква і «Просвіта», присвячений 150 річчю «Просвіти» та 100 річчю церкви Святого Миколая.

Фестиваль буде проводитись щорічно в різних містах та районах області із зміною його тематики та учасників.