Новенький "школярик" поповнив автопарк Жовтанецької ОТГ

Дата: 25.07.2018 16:14

Фото без опису

У середу, 25 липня, для шкіл районів та об'єднаних територіальних громад Львівщини передано нові автобуси вітчизняної марки “Атаман”. Зокрема і новий автобус придбано і у Жовтанецьку ОТГВартість одного транспортного засобу становить 1 млн 741 тис гривень.

На сьогоді у Жовтанецькій ОТГ ми уже маємо 5 автобусів, які забезпечуватимуть як вчителям, так і учням довезення до  шкіл. Зокрема два автобуси є нові, придбані за кошти державного бюджету та місцевого бюджету Жовтанецької ОТГ.

Завданням ж влади, Департаменту освіти і науки ЛОДА, відділу освіти ОТГ є  створити умови, щоб розвивати таланти дітей.

Зазначимо, "Школярики" придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного і місцевих бюджетів.