Талановита поетеса нашої громади Надія Гунька презентувала свою збірку "Чотири пори Любові"

Дата: 25.07.2018 14:07

Жителька села Новий Став Жовтанецької ОТГ презентувала свою збірку віршів -  "Чотири пори любові", яку тепер можна знайти у бібліотеках нашої громади."Поезія Надії Гуньки для тих, хто, не дивлячись ні на що, здатний вірити в Добро і Любов. Її лірична героїня - чудова ЖІНКА, яка не лише розповідає про палкі почуття. Вона сама вміє любити, мріяти незалежно від віку, часу, обставин життя. Звідси і назва збірки- "Чотири пори любові". Авторка вміло переплітає мотиви любові до рідної МАТЕРІ, до УКРАЇНИ, до СЛОВА з мотивами високого і щирого почуття КОХАННЯ. Бо такий він - портрет її душі, вимальований самою Надією. Якщо і допоміг їй хтось у цьому, то це дорогі серцю людини: чоловік, діти, онуки. А барви- від прирподи і від Бога....

Трепетно, ніжно і щиро говорить про своє село, просить Всевишнього послати благословення на його людей. Її болить душа за тих, хто в боротьбі віддав життя за долю України. Вона створила свої учительські "заповіді для випускників", яких навчає розумного, доброго, вічного, вчить дітей бережно відноситися до хліба, любити природу. оберігати рідні звичаї, традиції.

Ця ЖІНКА вміє милуватися пахощами весни, цілуватися в полі з квітами, насолоджуватись осінньою позолотою, зимовою морозною тишею. Саме тоді її душу полонить погляд очей, яких ні з чим не можна порівняти. Тоді лірична героїня зізнається: "Не можу я думати про тебею, бо тільки ти моєму серцю милий".

То ж нехай їй любиться, нехай мріється, нехай пишеться і просто по-жіночому таланить в усі "чотири пори любові"

СТЕФАНІЯ ГОЛОВАЦЬКА