У молодіжному центрі #IDEA відбулася "БІБЛІОМАЙСТЕРНЯ" для працівників культури Жовтанецької ОТГ

Дата: 20.07.2018 10:39

19 липня у селі Велике Колодно стартувала «Бібліомайстерня» для працівників народних домів і бібліотек Жовтанецької ОТГ.

Перед учасниками виступили сільський голова Ярослав Деркач та начальник відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Жовтанецької громади Надія Шостак, які наголосили, що в час таких серйозних змін в державі і в громаді змінюватись має кожен з нас, і працівники культури також. Методи роботи, які були дієвими 10 років тому, вже не працюють. Тому ми повинні вчитись для того, щоб самоідентифікувась, виділитись і вижити як заклад культури.
Директор Львівського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України Галина Гречин, привітавши учасників заходу зазначила, що кращого, аніж обмін досвідом, годі придумати. Саме тому, Львівський ЦРМС відгукнувся на пропозицію працівників Жовтанецької громади допомогти організувати захід, спрямований на обмін досвідом між громадами Львівщини. Побажала, що сьогоднішнє спілкування всіх надихнуло і підштовхнуло до реалізації подальших ідей. Тут не створять інструкції як працювати далі, тут лише поділяться досвідом і обміняються думками, а працювати доведеться кожному з вас конкретно».
Також, досвідом роботи Давидівської ОТГ ділиться керівник відділу культури Христина Кучак, яка ініціювала перший захід бібліомайстерні у своїй громаді.
На завершення був проведений майстер-клас по виготовленні об'ємних паперових квітів. Дякуємо Юля Вихопень за роботу.