«Інструменти онлайн-комунікації»: у Львівській ОДА стартував тренінг для представників ОТГ та РДА

Дата: 19.06.2018 21:12

Фото без описуСьогодні, 19 червня, у Львівській обласній державній адміністрації стартував одноденний навчальний тренінг «Інструменти онлайн-комунікації» для представників об’єднаних територіальних громад та  районних державних адміністрацій відповідальних за роботу інформаційної діяльності (прес-служби). Участь у тренінгу взяв і представник Жовтанецької ОТГ Роман Лоза.

Присутніх привітала керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

“В умовах гібридної війни ви маєте бути рупором добра, показувати, що на Львівщині та у нашій країні є позитивні зміни, ми працюємо для людей, тож нехай ця експрес-майстерня надихне вас на роботу за принципом – працюй для всіх і для себе”, - зазначила Маріанна Вільшинська.

Під час тренінгу учасникам розповіли про ефективне використання новітніх Інтернет технологій та онлайн-інструментів необхідних під час роботи.

Організатори тренінгу - департамент внутрішньої та інформаційної політики та Львівський відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування».