Підприємства Львівщини запрошують до участі в пілотному проекті з енергоефективності GIZ

Дата: 06.06.2018 12:53

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує підприємства Львівщини до участі у конкурсі для отримання технічної підтримки на реалізацію енергоефективних пілотних проектів. Це компанії хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудівні компанії та виробники неметалевих будівельних матеріалів. Для співпраці оберуть приблизно 60 компаній.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

- Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

- Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

- Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти  GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у  реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавленим у співробітництві компаніям необхідно заповнити форму заявки та надіслати на електронну пошту nataliia.usenko@giz.de до  22 червня 2018 року.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Заявка  на участь у проекті за посиланням.