Жовтанецька ОТГ отримає субвенцію з державного бюджету на розвиток інфраструктури

Дата: 21.05.2018 11:43

21 травня у Львівській ОДА відбулось друге засідання Комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Згідно ж з розподілу субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ  у 2018 році Жовтанецька сільська рада із державного бюджету отримає 3 033,1 тис.грн, які спрямує на ряд важливих проектів. Зокрема, на проект по реконструкції ДНЗ "Вишенька" (ясла-садок), капітальний ремонт амбулаторії у с.Жовтанці, капітальний ремонт НД с.Горпин (утеплення фасаду та заміна даху) та закупівля спецтехніки для комунального підприємства "Господар" Жовтанецької сільської ради.

Усі подані проектні заявки отримали позитивний висновок Комісії, як проекти що відповідають Плану соціально-економічного розвитку Жовтанецької сільської ради на 2018-2020 рр.

Нагадаємо, що у 2018 році з державного бюджету передбачено 77 млн грн на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Львівщини. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.