Військова частина А-4623 відзначила 74 річницю

Дата: 06.05.2018 14:58

У п’ятницю, 4 травня, голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач взяв участь в урочистостях з нагоди 74-ї річниці створення військовій частині А-4623 – 540 Львівського зенітного ракетного полку імені Івана Виговського Повітряних Сил Збройних Сил України.

З вітальним словом до працівників військової частини звернулися голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян.

За вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, успіхи у бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну та з нагоди74-їрічниці з Дня створення військової частини військовослужбовців відзначили грамотами, подяками та подарунками.

Хороший настрій та святкову атмосферу з нагоди свята військовим подарували гурту «Січ» та дитячий Зразковий ансамбль танцю «Галичаночка» Народного дому селища Добротвір.