Проект Жовтанецької ОТГ у переліку ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Дата: 03.05.2018 11:19

Фото без опису3 травня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1007 переможців.

Як доповів секретаріат конкурсу, усі 976 потенційних переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад. Отож, всі 976 потенційних переможців за рішенням Конкурсної ради стали переможцями.

Серед переліку переможців проект поданий Жовтанецькою ОТГ "Капітальний ремонт системи опалення народного дому в с.Горпин".

Отож, усі 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після певних бюджетних процедур отримають субвенції з обласного бюджету в розрізі адмінтеродиниць для реалізації проектів. Тому з 1 червня конкурсанти можуть всіма силами братися за втілювання в життя своїх ініціатив. А до 1 липня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. У противному випадку – субвенцію з обласної скарбнички може бути анульовано.