Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Дата: 02.08.2017 15:59

ЖОВТАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул.Львівська, 2, с.Жовтанці Кам’янка-Бузький район Львівська область, 80431,

тел.: (03254) 3 – 31 – 33, 3 – 31 – 49, zhovtanetska.s.r@ukr.net

«ПОВІДОМЛЕННЯ»

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва парафіяльного будинку, господарських будівель та індивідуального житлового будинку на місці аварійної  будівлі колишньої школи в с. Колоденці, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

Зазначений детальний план території розроблявся КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група», на замовлення виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради, за ініціативи релігійних громад села Колоденці УПЦ КП та УГКЦ. Основною метою даного детального плану є проектування земельних ділянок для будівництва та обслуговування зазначених вище будівель і споруд  в с. Колоденці по вул. Шкільній, на території прилеглій до будівлі церкви та на місці аварійної будівлі колишньої школи. Він складається з графічних та текстових матеріалів.

З розробленим проектом згаданого вище детального плану можна ознайомитися, надати свої пропозиції та зауваження з 03.08.2017 року в приміщенні адмінбудинку Жовтанецької сільської ради (с. Жовтанці вул. Львівська, 2), контактні телефони: 3-31-33;   3-31-49. Термін надання пропозицій та зауважень - 1 (один) місяць.

Сільський  голова                                                                                                Я.С.Деркач