Вітання голови громади Ярослава Деркача із храмовим святом Преображення Господнього у селі Вирів

Дата: 19.08.2017 15:55

Всечесний отче Андрію,
дорогі парафіяни храму
Преображення Господнього села Вирів!

Дозвольте від щирого серця привітати вас із вашим Храмовим Святом.

Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

У цей святковий день складаю щиру подяку Вам отче Андрію та всім  парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою  старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і  красивою. А це все жертовна праця небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи Вашу молитву, винагородить всіх вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

Об’єднаймося в любові один до одного, пам’ятаймо про свій громадянський обов’язок перед державою. І в цей  непростий час бажаю Вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє.

Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!

З повагою голова
Жовтанецької об’єднаної територіальної громади