Освітяни Львівщини вирушили вчителювати на Схід

Дата: 18.10.2017 15:33

Фото без описуУже втретє майже 5 десятків педагогів із області вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом». Обмінятись досвідом, поділитись своїми навиками та перейняти щось від освітян прифронтових територій – така мета заходу, що організував департамент освіти та науки Львівської ОДА. Серед числа вчителів і освітяни із шкіл нашої ОТГ, а саме директор Колоденецької ЗОШ I-II ст. Токар Галина Богданівна та вчитель початкових класів Матвійко Наталія.

«Якщо першого разу ми докладали зусиль, аби мотивувати вчителів для такої поїздки, то тепер охочих було значно більше. Переважна більшість педагогів – це молодь, яка розуміє свою соціальну відповідальність та має сформовану громадянську позицію», - зауважила під час прощання із вчителями директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На Львівщину цього тижня приїдуть також майже 50 вчителів із Луганська. Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії.

Зазначимо, що в межах проекту «Схід та Захід разом» відбудеться також обмін досвідом серед діячів культури.

Джерело.