Львівщина відзначатиме Різдво фестивалями, концертами та виставками

Дата: 04.01.2018 15:18

З нагоди Різдвяних свят у кожному районі Львівщини відбудуться численні дійства, фестивалі, концерти та виставки.

«Поєднавши культурну та духовну спадщину з красою природи, Львівщина стає центром святкування. Адже лише тут можна усвідомити духовну велич Різдва, стати учасником різноманітних святкових дійств, а також глибше пізнати традиції, звичаї та обряди нашого народу, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Львівської ОДА Мирослава Туркало. - А щоб краще пізнати традиції кожного регіону області варто на різдвяні свята завітати у райони Львівщини».

Цього року Різдво на Львівщині святкують дуже активно. Відтак, практично в кожному районі та селі відбудуться різдвяні дійства, серед яких  фестивалі коляди, вечорниці, фестини, маланка, вертепи, щедрівки та безліч іншого.

Детальніше про заходи в Новорічно-Різдвяний час на Львівщині у додатку.