Зустріч жителів села Велике Колодно із головою громади Ярославом Деркачем

Дата: 21.08.2017 14:40

У неділю 20 серпня в народному домі села Велике Колодно відбулася заключна зустріч голови громади із жителями села.

Зустріч відбувалася за участі керівного складу об’єднаної громади, керівників структурних підрозділів Жовтанецької сільської ради.

Голова громади Я.С.Деркач ознайомив всіх присутніх із загальною проведеною роботою сільської ради, розповів про основні напрями соціально-економічного розвитку громади та про основні завдання, над вирішенням яких працюють органи виконавчої влади громади.

Мешканці  активно включилися в діалог з головою громади і ставили питання, які найбільше хвилюють їх сьогодні.

На кінець зустрічі голова громади Ярослав Деркач подякував мешканцям за спілкування та запевнив, що такі зустрічі відбуватимуться регулярно.