Відбулася зустріч жителів сіл Жовтанці та Колоденці із головою громади Ярославом Деркачем

Дата: 14.08.2017 13:20

Фото без опису

У неділю 13 серпня відбулася чергова зустріч керівного складу Жовтанецької сільської ради із жителями сіл Жовтанці та Колоденці.

Як і на всіх попередніх зустрічах, голова громади ознайомив всіх присутніх із проведеною роботою в об'єднаній громаді та про плани на найближчий час. Також із доповідями виступили керівники структурних підрозділів Жовтанецької сільської ради.

"Загалом зараз у громаді з 1 квітня створено Жовтанецьку АЗПСМ (головний лікар - Чінка Мирослава), сектор культури, молоді і спорту (начальник - Шостак Надія), а також з 1 липня 2017 року почав повноцінно працювати відділ освіти Жовтанецької сільської ради (начальник відділу освіти - Вус Ірина). Тому управління у тих сферах в межах громади відбувається безпосередньо на місці. Сільська рада  зацікавлена у розвитку закладів освіти, медицини та культури і тому працюватиме в напрямку покращення матеріально-технічної бази тих закладів для якісного надання послуг населенню. Цього року уже було закуплено партію найбільш необхідних медикаментів для амбулаторій і ФАПів громади, які при потребі видаватимуться безкоштовно. Також робота сільської ради спрямована на забезпеченні енергоефективності об'єктів, які є у власності громади."- доповів присутнім голова об'єднаної громади Ярослав Деркач.

Мешканці  активно включилися в діалог з головою громади і ставили питання, які найбільше хвилюють їх сьогодні.

На кінець зустрічі голова громади Ярослав Деркач подякував мешканцям за спілкування та запевнив, що керівництво громади завжди відкрите для кожного жителя і наголосив, що спільними зусиллями керівництва та жителів громади ми зможемо збудувати процвітаючу громаду.

Фото без опису