Правила безпеки із пічним опаленням

Дата: 01.03.2018 13:03

У зв’язку із зниженням температури, значна частина населення використовує індивідуальне опалення: електронагрівальні прилади, пічне опалення, газові прилади. Через порушення або не знання громадянами правил безпеки при користуванні пічним опаленням може виникнути пожежа або отруєння чадним газом. Тому, щоб забезпечити безпеку своєї оселі, людей та майна при користуванні пічним опаленням, потрібно пам’ятати такі правила:

На випадок пожежі необхідно негайно повідомити про це по телефону 101, або 112, вживати заходів до евакуації людей, по можливості здійснити аварійне вимкнення електрообладнання та гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне виконання правил безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей!