Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач взяв участь у засіданні Обласної Асоціації Місцевий Рад "Рада Львівщини"

Дата: 05.02.2018 12:47

Фото без опису

2 лютого відбулося засідання Загальних зборів Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини". Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач взяв участь у засіданні.

«Сьогоднішня подія демонструє, що Львівщина показує приклад співпраці представницької і виконавчої влади. Ця річ входить в основу розширення наших можливостей і зростання. У цей непростий час, зважаючи на рішення, прийняті Сеймом і Сенатом Польщі, ми можемо розраховувати лише на власні сили і можливості. Базою нашого майбутнього є спільна робота і спільна праця. Ми мусимо приймати складні непопулярні рішення, які потрібні Україні – державі і людям. Сьогодні ми зі старту року – з 1 січня, маємо на рахунках області півмільярда гривень. Такого ще не було. Основна наша ціль – ефективно використати ці кошти».

У межах зустрічі обговорили питання функцій органів місцевого самоврядування під час реформ освіти та медицини. Відтак, із доповідями виступили директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

Окрім того, на засіданні розглянули плани роботи Асоціації у 2018 році.

Нагадуємо, що Жовтанецька сільська рада у 2017 році прийняла рішення про вступ у "Раду Львівщини".

Фото без опису