У НД с.Велике Колодно відбувся тренінг для педагогів "Освітній дизайн мислення в умовах реформи децентралізації"

Дата: 16.03.2018 11:36

Фото без опису

15 березня в НД с.Велике Колодно  відбувся освітній тренінг для педагогів шкіл Жовтанецької ОТГ, а також представників сусідніх ОТГ.
Із вітальним словом до присутніх звернулася  Дарія Зубрицька - радник з питань комунікації Львівського ЦРМС та голова Жовтанецької ОТГ - Ярослав Деркач,  який зазначив, що сучасний педагог повинен бути не лише вчителем, але і коучем, ментором і наставником тощо. Дітей потрібно не лише вчити, але і розвивати, тому завдання з якими треба справлятися суттєво розширюються та потребують сучасних методів і підходів до вирішення.

Наталія Костюк, практичний психолог провела захолюючий тренінг на якому учасники дізналися багато цікавинок, які використають у свої роботі. А саме "Що таке дизайн-мислення? Для чого він потрібний? – суть та основні поняття, приклади кейсів з використанням методу: дизайн-мислення. Поняття освітнього дизайн-мислення. Основні етапи дизайн-мислення, навчальні програми, відкриті уроки, проведення батьківських зборів, інтерактивне навчання. Фактори впливу на ефективність проекту. Основні компоненти емоційного інтелекту. Ефективна комунікація. Презентація сучасних (інтерактивних) методів навчання дітей. "

Захід організовано Львівським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Жовтанецької сільської ради

Фото без опису

Фото без опису?