У спеку мешканців громади закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

Дата: 01.08.2017 10:53

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології найближчими днями на більшій частині території області збережеться пожежна небезпека 4-5-го класу, а температура поступово зростатиме до 29 – 34° тепла, що в умовах виникнення загоряння сухої рослинності, лісових насаджень і торфу може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не тільки довкіллю та об’єктам інфраструктури і житловим будинкам, але життю і здоров’ю людей.

Закликаємо мешканців:

-керівників сільськогосподарських підприємств вжити належних заходів із попередження виникнення пожеж у сільгоспугіддях та створення умов для успішного гасіння пожеж та мінімізації їх наслідків.

-мешканців припинити спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень і торфу, дбати про власне життя та здоров'я. Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, що тягне за собою покарання, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.

Якщо ж Ви побачили загоряння сухої рослинності, лісових насаджень або торфу негайно зателефонуйте до територіальних підрозділів Головного управління Державної служби України у Львівській області за номером “101”, або до державної екологічної інспекції у Львівській області за номером 238-73-70,             а також сповістіть про це органи місцевої влади, застосуйте невідкладних заходів щодо гасіння пожежі та не допущення її поширення на значні території.