Молодь Львівщини запрошують на останній літній табір року «Цитадель»

Дата: 01.08.2017 10:18

Упродовж серпня організація української молоді  "Спадщина" запрошує на останній літній табір року  "Цитадель".

Програма табору буде поділена відповідно до віку учасників.

Для дітей від 10 до 14 років організатори табору пропонують насичену літню програму: новий підхід до навчання самозарадності, відповідальності, виживання в лісі, історії та культури України під загальною тематикою традиційної української міфології. Рухливі ігри, цікаві майстер-класи, корисні лекції - все це та багато іншого серед природи Карпат з 8 по 22 серпня.

Для старших таборовиків (14-18 років) передбачено окрему чоту - "Нескорені" та набір занять з 8 по 25 серпня.

Учасників  чекають 17 днів пригод, тренувань, майстер-класів, квестів та випробувань. Кожен матиме чудову нагоду пройти вишкіл Нескореного Духу, відшукати свої сильні та слабкі сторони, перемогти свій страх, здобути нові вміння й незабутні спогади.

Зголоситись на участь в таборі можна  за посиланням.

Контактна особа - Володимир, тел.: (093)7410269.

Нагадаємо, що проект відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.