Об’єднані територіальні громади отримають субвенцію з державного бюджету на формування інфраструктури

Дата: 10.07.2017 09:42

Фото без опису

Минулого тижня відбулось засідання комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

В засіданні взяли участь члени комісії та представники ОТГ.

Розглянуто 83 інвестиційних програм (проектів) з яких 48 отримали позитивний висновок на суму 29,6 млн.грн.

Більшість проектів громад спрямовано на ремонт (реконструкцію) закладів освіти та охорони здоров’я. Крім того, громади активно купують комунальну техніку та інше обладнання.

Вільшаницька, Дублянська та Жовтанецька ОТГ подали проекти та отримали позитивний висновок на всю суму субвенції.

Наступне засідання комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, відбудеться 11.07.2017.

Довідково:

У  2017 р. з державного бюджету передбачено 63,5 млн.грн. на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Ці кошти розподілено між 22 ОТГ пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.