Представники Жовтанецької ОТГ вшанували пам’ять січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі

Дата: 19.03.2018 09:21

Фото без описуУ неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі у с. Климець Сколівського району відбулись заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Представники Жовтанецької громади взяли участь у заходах. Участь у заходах взяли делегації з усіх районів Львівщини,Закарпатської, Тернопільської областей. Також і з Кам`янка-Бузького району. Перед українцями виступили очільник ЛОДА Oleg Synyutka, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, які наголосили, що завдяки героям усіх часів, і тоді 1939-го, і особливо зараз, ми можемо спокійно жити, думати і працювати на розвиток держави.