З Днем Незалежності України!!!
Шановні жителі громади!
Сердечно вітаю Вас з 26-ою річницею незалежності України!
Український народ віками кров’ю і потом здобував право бути господарями на своїй багатій, прекрасній і чарівній українській землі, право на незалежність та вільнодумство, право йти тим шляхом, який він сам собі обрав.
Це свято особливе, бо сьогодні як ніколи ми потребуємо Незалежності! Ми маємо її більше чверть століття, та лише тепер ми усвідомлюємо її цінність! Сьогодні ми щиро молимось за мирне небо, за вояків, які тримають на східному кордоні зброю за наше спокійне життя!
У ці нелегкі часи для українського народу, бажаю міцного здоров’я, добра, мужності та стійкості, невичерпної життєвої енергії та оптимізму у всіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові добрі починання в ім’я Соборної Незалежної Демократичної України!
З повагою голова Жовтанецької
об'єднаної територіальної громади Ярослав Деркач
24 серпня 2017 року