Чи знаєте ви свого депутата?

Як скористатись?

Сервіс дозволяє контролювати депутатів, не відходячи від свого комп’ютера. Аналізуючи всі голосування депутатів сервіс дає відповіді на такі питання: Чи ходить депутат на засідання? Чи голосує за рішення, які важливі для Тебе і решти громади?

Інформація

Сервіс дозволяє контролювати депутатів сільської ради, не відходячи від свого комп’ютера. Депутат сільської ради – Твій представник. Це Ти делегував його в орган місцевого самоврядування. Ти наділив його владними повноваженнями. Тож контролюй свого обранця. Чи ходить він на засідання? Чи голосує за рішення, які важливі для Тебе і решти жителів? Депутати сільської ради прийшли до влади за результатами місцевих виборів у жовтні 2020 року. Вони урочисто склали присягу. “Присягаю обов’язки депутата виконувати чесно та сумлінно в інтересах громади ”, – обіцяли вони Тобі. Вони – це 26 депутатів та голова. Ти знатимеш, скільки разів депутат прогуляв. .